Jump to content

Worldvision Q3-2025: Difference between revisions

No edit summary
Line 458: Line 458:
|-
|-
|{{KAZ}}
|{{KAZ}}
|TBA
|-
|{{MYS}}
|TBA
|TBA
|-
|-
Line 463: Line 466:
|TBA
|TBA
|-
|-
|{{MYS}}
|{{MKD}}
|TBA
|-
|{{NOR}}
|TBA
|-
|{{POR}}
|TBA
|TBA
|}
|}