Jump to content

Worldvision Q3-2025: Difference between revisions

Line 265: Line 265:
| Sqwoz Bab
| Sqwoz Bab
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="2" | TBA October
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="2" | TBA October
|
|
|-
|
| {{LBN}}
| [[:en:Cara (singer)|Cara]] & [[:en:Chadia Rodríguez|Chadia Rodriguez]]
| Preferisco Te
| Spanish
|  
|  
|  
|  
Line 285: Line 293:
|-
|-
|  
|  
| {{NOR}}
| {{NLD}}
|  
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="3" | Selection
|
|  
|  
|  
|  
|  
|-
|-
|  
|  
| {{PRT}}
| {{MKD}}
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="3" | Selection
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="3" | Selection
|  
|  
Line 299: Line 305:
|-
|-
|  
|  
| {{SRB}}
| {{NOR}}
|  
|  
|  
|  
Line 307: Line 313:
|-
|-
|  
|  
| {{KOR}}
| {{PRT}}
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="3" | Selection
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="3" | Selection
|  
|  
Line 313: Line 319:
|-
|-
|  
|  
| {{CHE}}
| {{SRB}}
|  
|  
|  
|  
Line 321: Line 327:
|-
|-
|  
|  
| {{VNM}}
| {{KOR}}
| [[:en:Mika (singer)|Mika]]
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="3" | Selection
| YoYo
| English
|  
|  
|  
|  
|-
|-
|  
|  
| {{LBN}}
| {{ESP}}
| [[:en:Cara (singer)|Cara]] & [[:en:Chadia Rodríguez|Chadia Rodriguez]]
| Preferisco Te
| Spanish
|
|
|-
|
| {{NLD}}
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="3" | Selection
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="3" | Selection
|  
|  
Line 343: Line 339:
|-
|-
|  
|  
| {{MKD}}
| {{CHE}}
|  
|  
|  
|  
Line 351: Line 347:
|-
|-
|  
|  
| {{ESP}}
| {{THA}}
|  
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="3" | Selection
|
|  
|  
|  
|  
|  
|-
|-
|  
|  
| {{THA}}
| {{GBR}}
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="3" | Selection
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="3" | Selection
|  
|  
Line 365: Line 359:
|-
|-
|  
|  
| {{GBR}}
| {{VNM}}
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="3" | Selection
| [[:en:Mika (singer)|Mika]]
| YoYo
| English
|  
|  
|  
|