Worldvision Q3-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 158: | Line 158: | ||
! scope="col" | Place | ! scope="col" | Place | ||
! scope="col" | Points | ! scope="col" | Points | ||
|- | |||
! colspan="7"| First Half | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 164: | Line 166: | ||
| Moj Si High | | Moj Si High | ||
| Slovenian | | Slovenian | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 211: | Line 197: | ||
| Cry | | Cry | ||
| English | | English | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 235: | Line 213: | ||
| Las 12 | | Las 12 | ||
| Spanish | | Spanish | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
! colspan="7"| Second Half | |||
|- | |||
| | |||
| {{AUS}} | |||
| [[:en:Muna (band)|Muna]] | |||
| What I Want | |||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{CHN}} | |||
| Hannah Bahng | |||
| Pomegranate | |||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{ITA}} | |||
| Ruggero | |||
| Notti Italiane | |||
| Italian | |||
| | | | ||
| | | | ||