Jump to content

Conquiz Tournaments Q3-2025: Difference between revisions

Line 87: Line 87:
! '''F'''
! '''F'''
|-  
|-  
| rowspan="8" |
| rowspan="7" |
| [[File:Aus-icon.png|20px]] Syndia Gawk
| [[File:Aus-icon.png|20px]] Syndia Gawk
| SAFE
| SAFE
Line 122: Line 122:
| SAFE
| SAFE
| SAFE
| SAFE
|-
| [[File:Prt-icon.png|20px]] Kastilla Pogreslay
| SAFE
| SAFE
| SAFE
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="royalblue"| '''WIN'''
|-  
|-  
| [[File:Tha-icon.png|20px]] Lucia Star
| [[File:Tha-icon.png|20px]] Lucia Star
Line 133: Line 127:
| SAFE
| SAFE
| SAFE
| SAFE
| style="text-align:center;", bgcolor="lightpink"| '''BTM'''
| style="text-align:center;", bgcolor="lightpink"| '''BTM'''
| style="text-align:center;", bgcolor="lightpink"| '''BTM'''
|-  
|-  
Line 141: Line 136:
| bgcolor="yellow"| TOP2
| bgcolor="yellow"| TOP2
| SAFE
| SAFE
|-
| 8
| [[File:Prt-icon.png|20px]] Kastilla Pogreslay
| SAFE
| SAFE
| SAFE
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="royalblue"| '''WIN'''
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="red"| '''ELIM'''
| colspan="6", bgcolor="darkgrey" |
|-  
|-  
| 9
| 9