Conquiz Tournaments Q3-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 504: | Line 504: | ||
|'''Duo Lingo''' | |'''Duo Lingo''' | ||
|'''2.67''' | |'''2.67''' | ||
|} | |||
=== Week 6 === | |||
{| class="sortable wikitable plainrowheaders" | |||
! scope="col" | # | |||
! scope="col" | Country | |||
! scope="col" | Artist | |||
! scope="col" | Song | |||
! scope="col" | Avg. Place | |||
|- | |||
|01 | |||
|{{XXU}} | |||
|Dana | |||
|Alarmantno | |||
| | |||
|- | |||
|02 | |||
|{{XXU}} | |||
|Genta Ismajli | |||
|Zjarr | |||
| | |||
|- | |||
|03 | |||
|{{XXU}} | |||
|Natasa Bekvalac & Zoi | |||
|U Inat | |||
| | |||
|- | |||
|04 | |||
|{{XXU}} | |||
|Miach & Grse | |||
|Led | |||
| | |||
|- | |||
|05 | |||
|{{XXU}} | |||
|IVXN | |||
|Atacama | |||
| | |||
|- | |||
|06 | |||
|{{XXU}} | |||
|Milica Pavlovic | |||
|Tacno Tako | |||
| | |||
|} | |} | ||