Jump to content

IECO Rating: Difference between revisions

Line 439: Line 439:
| {{ESP}} || style="text-align: center;" | 5 || colspan=5 style="text-align: center;" |  7<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q1-2024|Q1-24]])''
| {{ESP}} || style="text-align: center;" | 5 || colspan=5 style="text-align: center;" |  7<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q1-2024|Q1-24]])''
|-
|-
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 16 || {{HRV}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" |  8<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-23]])''
| style="text-align: center;" rowspan="3" | 16 || {{HRV}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" |  8<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-23]])''
|-style="background: #e0f7fa;"
| {{PRT}} || style="text-align: center;" | 4 || colspan=5 style="text-align: center;" |  8<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2025|Q3-25]])''
|-
|-
| {{ITA}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" |  8<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q1-2024|Q1-24]])''
| {{ITA}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" |  8<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q1-2024|Q1-24]])''
|-
| style="text-align: center;" rowspan="3" | 19 || {{KOR}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" |  9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2023|Q3-23]], [[Conquiz Tournaments Q1-2025|Q1-25]])''
|-style="background: #e0f7fa;"
|-style="background: #e0f7fa;"
| style="text-align: center;" rowspan="3" | 18 || {{PRT}} || style="text-align: center;" | 4 || colspan=5 style="text-align: center;" |  8<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2025|Q3-25]], [[Conquiz Tournaments Q3-2024|Q3-24]])''
| {{MKD}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" |  9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2025|Q3-25]])''
|-
| {{KOR}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" |  9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2023|Q3-23]], [[Conquiz Tournaments Q1-2025|Q1-25]])''
|-
|-
| {{CYP}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" |  9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q4-2023|Q4-2023]])''
| {{CYP}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" |  9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q4-2023|Q4-2023]])''
|-
|-
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 21 || {{CAN}} || style="text-align: center;" | 3 || colspan=5 style="text-align: center;" |  10<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-2023]])''
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 22 || {{CAN}} || style="text-align: center;" | 3 || colspan=5 style="text-align: center;" |  10<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-2023]])''
|-
|-
| {{NOR}} || style="text-align: center;" | 3 || colspan=5 style="text-align: center;" |  10<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2024|Q3-2024]])''
| {{NOR}} || style="text-align: center;" | 3 || colspan=5 style="text-align: center;" |  10<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2024|Q3-2024]])''
|-
|-
| style="text-align: center;" | 23 || {{SMR}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" |  14<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q1-2025|Q1-25]])''
| style="text-align: center;" | 24 || {{SMR}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" |  14<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q1-2025|Q1-25]])''
|-style="background: #e0f7fa;"
| style="text-align: center;" | 24 || {{MKD}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" |  9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2025|Q3-25]])''


|}
|}