Jump to content

Conquiz Tournaments Q3-2025: Difference between revisions

Line 675: Line 675:


{| class="sortable wikitable plainrowheaders"
{| class="sortable wikitable plainrowheaders"
|+ Miss congeniality
|+ Miss Congeniality
|-
|-
! scope="col" | Country
! scope="col" | Country
Line 691: Line 691:


{| class="sortable wikitable plainrowheaders"
{| class="sortable wikitable plainrowheaders"
|+ Color Selection
|-
! scope="col" | Country
! scope="col" | Country
! scope="col" | Participant
! scope="col" | Participant