Jump to content

Conquiz Tournaments Q3-2025: Difference between revisions

Line 89: Line 89:
! '''F'''
! '''F'''
|-  
|-  
| rowspan="4" |
| 1-2
| [[File:Deu-icon.png|20px]] Bubi Chernichka
| [[File:Deu-icon.png|20px]] Bubi Chernichka
| SAFE
| SAFE
Line 100: Line 100:
| bgcolor="yellow"| TOP2
| bgcolor="yellow"| TOP2
| SAFE
| SAFE
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="royalblue"| '''WIN'''
|-
| 1-2
| [[File:Gbr-icon.png|20px]] Lavanda May
| SAFE
| bgcolor="yellow"| TOP2
| SAFE
| bgcolor="yellow"| TOP2
| SAFE
| bgcolor="yellow"| TOP2
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="royalblue"| '''WIN'''
| style="text-align:center;", bgcolor="lightpink"| '''BTM'''
| SAFE
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="royalblue"| '''WIN'''
|-  
|-  
| 3-4
| [[File:Isr-icon.png|20px]] Big Ruby Extravaganza
| [[File:Isr-icon.png|20px]] Big Ruby Extravaganza
| SAFE
| SAFE
Line 111: Line 126:
| SAFE
| SAFE
| SAFE
| SAFE
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="red"| '''ELIM'''
| colspan="2", bgcolor="darkgrey" |
|-  
|-  
| 3-4
| [[File:Lbn-icon.png|20px]] Antonia Ten
| [[File:Lbn-icon.png|20px]] Antonia Ten
| SAFE
| SAFE
Line 122: Line 140:
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="royalblue"| '''WIN'''
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="royalblue"| '''WIN'''
| SAFE
| SAFE
|-
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="red"| '''ELIM'''
| [[File:Gbr-icon.png|20px]] Lavanda May
| colspan="2", bgcolor="darkgrey" |  
| SAFE
| bgcolor="yellow"| TOP2
| SAFE
| bgcolor="yellow"| TOP2
| SAFE
| bgcolor="yellow"| TOP2
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="royalblue"| '''WIN'''
| style="text-align:center;", bgcolor="lightpink"| '''BTM'''
| SAFE
|-  
|-  
| 5
| 5