Conquiz Tournaments Q3-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 89: | Line 89: | ||
! '''F''' | ! '''F''' | ||
|- | |- | ||
| | | 1-2 | ||
| [[File:Deu-icon.png|20px]] Bubi Chernichka | | [[File:Deu-icon.png|20px]] Bubi Chernichka | ||
| SAFE | | SAFE | ||
| Line 100: | Line 100: | ||
| bgcolor="yellow"| TOP2 | | bgcolor="yellow"| TOP2 | ||
| SAFE | | SAFE | ||
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="royalblue"| '''WIN''' | |||
|- | |||
| 1-2 | |||
| [[File:Gbr-icon.png|20px]] Lavanda May | |||
| SAFE | |||
| bgcolor="yellow"| TOP2 | |||
| SAFE | |||
| bgcolor="yellow"| TOP2 | |||
| SAFE | |||
| bgcolor="yellow"| TOP2 | |||
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="royalblue"| '''WIN''' | |||
| style="text-align:center;", bgcolor="lightpink"| '''BTM''' | |||
| SAFE | |||
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="royalblue"| '''WIN''' | |||
|- | |- | ||
| 3-4 | |||
| [[File:Isr-icon.png|20px]] Big Ruby Extravaganza | | [[File:Isr-icon.png|20px]] Big Ruby Extravaganza | ||
| SAFE | | SAFE | ||
| Line 111: | Line 126: | ||
| SAFE | | SAFE | ||
| SAFE | | SAFE | ||
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="red"| '''ELIM''' | |||
| colspan="2", bgcolor="darkgrey" | | |||
|- | |- | ||
| 3-4 | |||
| [[File:Lbn-icon.png|20px]] Antonia Ten | | [[File:Lbn-icon.png|20px]] Antonia Ten | ||
| SAFE | | SAFE | ||
| Line 122: | Line 140: | ||
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="royalblue"| '''WIN''' | | style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="royalblue"| '''WIN''' | ||
| SAFE | | SAFE | ||
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="red"| '''ELIM''' | |||
| colspan="2", bgcolor="darkgrey" | | |||
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor=" | |||
| | |||
|- | |- | ||
| 5 | | 5 | ||