Jump to content

Worldvision Q3-2025: Difference between revisions

Line 317: Line 317:
|  
|  
|  
|  
|-
|
| {{CUB}}
| Wiktoria Kida & Ksiega Zywiolow
| Oj, dziewczyno!
| Polish
|
|
|-
|-
|  
|  
Line 470: Line 478:
|  
|  
|  
|  
|-
|
| {{CUB}}
| Wiktoria Kida & Ksiega Zywiolow
| Oj, dziewczyno!
| Polish
|
|
|-
|-
|  
|