Jump to content

Worldvision Q3-2025: Difference between revisions

Line 291: Line 291:
|-
|-
! colspan="7"| First Half
! colspan="7"| First Half
|-
|
| {{HUN}}
| Connor Kauffman
| Cry
| English
|
|
|-
|-
| 10
| 10
Line 301: Line 309:
|-
|-
|  
|  
| {{HUN}}
| {{LBN}}
| Connor Kauffman
| [[:en:Cara (singer)|Cara]] & [[:en:Chadia Rodríguez|Chadia Rodriguez]]
| Cry
| Preferisco Te
| English
| Italian
|  
|  
|  
|  
Line 430: Line 438:
| On My Own
| On My Own
| English
| English
|
|
|-
|
| {{LBN}}
| [[:en:Cara (singer)|Cara]] & [[:en:Chadia Rodríguez|Chadia Rodriguez]]
| Preferisco Te
| Italian
|  
|  
|  
|