Worldvision Q3-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 291: | Line 291: | ||
|- | |- | ||
! colspan="7"| First Half | ! colspan="7"| First Half | ||
|- | |||
| | |||
| {{HUN}} | |||
| Connor Kauffman | |||
| Cry | |||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| 10 | | 10 | ||
| Line 301: | Line 309: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| {{ | | {{LBN}} | ||
| | | [[:en:Cara (singer)|Cara]] & [[:en:Chadia Rodríguez|Chadia Rodriguez]] | ||
| | | Preferisco Te | ||
| | | Italian | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 430: | Line 438: | ||
| On My Own | | On My Own | ||
| English | | English | ||
| | | | ||
| | | | ||