Jump to content

Worldvision Q3-2025: Difference between revisions

Line 379: Line 379:
| Sóz
| Sóz
| Kazakh
| Kazakh
|
|
|-
|
| {{MEX}}
| [[:en:Ana Mena|Ana Mena]] & [[:en:Belinda Peregrín|Belinda]]
| Las 12
| Spanish
|  
|  
|  
|  
Line 469: Line 477:
| Thelma & Louise
| Thelma & Louise
| Spanish
| Spanish
|
|-
|
| {{MEX}}
| [[:en:Ana Mena|Ana Mena]] & [[:en:Belinda Peregrín|Belinda]]
| Las 12
| Spanish
|
|  
|  
|-
|-