Jump to content

Worldvision Q3-2025: Difference between revisions

Line 421: Line 421:
|-
|-
! colspan="7"| Second Half
! colspan="7"| Second Half
|-
|
| {{NOR}}
| [[:en:Alexandra Stan|Alexandra Stan]]
| Ya Halmi
| English, Arabic
|
|
|-
|
| {{PRT}}
| Chris Grey
| Make The Angels Cry
| English
|
|
|-
|-
|  
|  
Line 461: Line 477:
| Hard to Love Me
| Hard to Love Me
| English
| English
|
|
|-
|
| {{NOR}}
| [[:en:Alexandra Stan|Alexandra Stan]]
| Ya Halmi
| English, Arabic
|  
|  
|  
|  
Line 492: Line 500:
| This Was In Russia
| This Was In Russia
| Russian
| Russian
|
|
|-
|
| {{PRT}}
| Chris Grey
| Make The Angels Cry
| English
|  
|  
|  
|