Worldvision Q3-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 421: | Line 421: | ||
|- | |- | ||
! colspan="7"| Second Half | ! colspan="7"| Second Half | ||
|- | |||
| | |||
| {{NOR}} | |||
| [[:en:Alexandra Stan|Alexandra Stan]] | |||
| Ya Halmi | |||
| English, Arabic | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{PRT}} | |||
| Chris Grey | |||
| Make The Angels Cry | |||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 461: | Line 477: | ||
| Hard to Love Me | | Hard to Love Me | ||
| English | | English | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 492: | Line 500: | ||
| This Was In Russia | | This Was In Russia | ||
| Russian | | Russian | ||
| | | | ||
| | | | ||