Special Melody Q3-2023: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
| exsupervisor = [[File:Prt-icon.png|24px]] [[Portugal|Denis Vorobyov]] | | exsupervisor = [[File:Prt-icon.png|24px]] [[Portugal|Denis Vorobyov]] | ||
| winner = | | winner = | ||
| entries = | | entries = 4 | ||
| debut = {{AUS}}<br>{{PRT}}<br> | | debut = {{AUS}}<br>{{DEU}}<br>{{LBN}}<br>{{PRT}}<br> | ||
| return = None | | return = None | ||
| nonreturn = None | | nonreturn = None | ||
Line 38: | Line 38: | ||
|{{AUS}} | |{{AUS}} | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{DEU}} | |||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{LBN}} | |||
| | | | ||
| | | | ||
Line 45: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
|{{PRT}} | |{{PRT}} | ||
| | | | ||
| | | |