Worldvision Second Chance Q2-2024: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
| exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|24px]] [[Australia|Mark Solovyov]] | | exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|24px]] [[Australia|Mark Solovyov]] | ||
| winner = TBA</br>"TBA" | | winner = TBA</br>"TBA" | ||
| entries = | | entries = 4 (to date) | ||
| debut = | | debut = {{ITA}} | ||
| return = | | return = | ||
| nonreturn = {{AUS}}</br>{{JPN}}</br>{{LBN}}</br>{{PRT}} | | nonreturn = {{AUS}}</br>{{JPN}}</br>{{LBN}}</br>{{PRT}} | ||
Line 61: | Line 61: | ||
| | | | ||
| {{HUN}} | | {{HUN}} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{ITA}} | |||
| | | | ||
| | | |