Temporarily banned countries: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 54: | Line 54: | ||
| 12 | | 12 | ||
| {{VEN}} | | {{VEN}} | ||
| | |||
|- | |||
| 13 | |||
| {{YEM}} | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 54: | Line 54: | ||
| 12 | | 12 | ||
| {{VEN}} | | {{VEN}} | ||
| | |||
|- | |||
| 13 | |||
| {{YEM}} | |||
| | | | ||
|} | |} | ||