Jump to content

Worldvision Q1-2023: Difference between revisions

Vsichka (talk | contribs)
No edit summary
Vsichka (talk | contribs)
No edit summary
Line 12: Line 12:
| exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|24px]] [[Australia|Mark Nightingale]]
| exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|24px]] [[Australia|Mark Nightingale]]
| winner =  
| winner =  
| entries = 23
| entries = 24
| debut = {{CAN}}</br>{{CHN}}</br>{{HRV}}</br>{{DNK}}</br>{{GRC}}</br>{{LBN}}</br>{{MKD}}</br>{{SRB}}</br>{{NLD}}</br>{{USA}}
| debut = {{CAN}}</br>{{CHN}}</br>{{HRV}}</br>{{DNK}}</br>{{GRC}}</br>{{ISR}}</br>{{LBN}}</br>{{MKD}}</br>{{SRB}}</br>{{NLD}}</br>{{USA}}
| return = None
| return = None
| nonreturn =  
| nonreturn =  
Line 91: Line 91:
| Puppet
| Puppet
| English
| English
|
|
|-
|
|{{ISR}}
! scope="row" style="text-align:center;" colspan="3" |TBA January 2023
|
|
|
|
Line 160: Line 166:
|
|
|{{KOR}}
|{{KOR}}
|
! scope="row" style="text-align:center;" colspan="3" |TBA 7 January 2023
|
|
|
|
|
|
Line 168: Line 172:
|
|
|{{ESP}}
|{{ESP}}
! scope="row" style="text-align:center;" colspan="3" |TBA 29 December 2022
! scope="row" style="text-align:center;" colspan="3" |TBA 7 January 2023
|
|
|
|