Jump to content

Worldvision Q3-2023: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 297: Line 297:
|-
|-
| {{CAN}} || [[File:Xxu-icon.png|24px]] TBA || Observer  
| {{CAN}} || [[File:Xxu-icon.png|24px]] TBA || Observer  
|-
| {{CHN}} || [[File:Xxu-icon.png|24px]] TBA || Observer
|-
| {{HRV}} || [[File:Xxu-icon.png|24px]] TBA || Observer
|-
|-
| {{CYP}} || [[File:Xxu-icon.png|24px]] TBA || Observer  
| {{CYP}} || [[File:Xxu-icon.png|24px]] TBA || Observer  
|-
|-
| {{DNK}} || [[File:Xxu-icon.png|24px]] TBA || Observer  
| {{DNK}} || [[File:Xxu-icon.png|24px]] TBA || Observer  
|-
| {{FRA}} || [[File:Xxu-icon.png|24px]] TBA || Observer
|-
|-
| {{DEU}} || [[File:Xxu-icon.png|24px]] TBA || Observer  
| {{DEU}} || [[File:Xxu-icon.png|24px]] TBA || Observer