IECO Rating: Difference between revisions
Appearance
| Line 371: | Line 371: | ||
== | == ESCOdds & JESCOdds Medals == | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+ | |+ ESCOdds & JESCOdds Medal Standings | ||
|- | |- | ||
! style="text-align: center;" | Place !! style="text-align: center;" | Country !! style="text-align: center; background: gold;" | I !! style="text-align: center; background: silver;" | II !! style="text-align: center; background: #c96;" | III !! style="text-align: center;" | IV !! style="text-align: center;" | V | ! style="text-align: center;" | Place !! style="text-align: center;" | Country !! style="text-align: center; background: gold;" | I !! style="text-align: center; background: silver;" | II !! style="text-align: center; background: #c96;" | III !! style="text-align: center;" | IV !! style="text-align: center;" | V | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 1 || {{ | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 1 || {{DEU}} || style="text-align: center;" | 1 || || || || | ||
|- | |- | ||
| {{ITA}} || style="text-align: center;" | 1 || || || || | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 3 || {{ | | style="text-align: center;" | 3 || {{HRV}} || || style="text-align: center;" | 2 || || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 4 || {{ | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 4 || {{LBN}} || || || style="text-align: center;" | 1 || || | ||
|- | |- | ||
| {{PRT}} || || || style="text-align: center;" | 1 || || | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 6 || {{ | | style="text-align: center;" | 6 || {{VNM}} || || || || style="text-align: center;" | 2 || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 7 || {{ | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 7 || {{DNK}} || || || || || style="text-align: center;" | 1 | ||
|- | |- | ||
| {{GRC}} || || || || || style="text-align: center;" | 1 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 9 || {{ | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 9 || {{ESP}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| {{JPN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|J2023]])'' | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 11 || {{ | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 11 || {{SMR}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 7<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| {{THA}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 7<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|J2023]])'' | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 13 || {{ | | style="text-align: center;" | 13 || {{HUN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 8<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]], [[Worldvision Second Chance Q4-2022|J2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 14 || {{ | | style="text-align: center;" | 14 || {{GBR}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 9<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]], [[Worldvision Second Chance Q4-2022|J2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 15 || {{ | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 15 || {{AUS}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 10<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|J2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| {{SRB}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 10<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 17 || {{ | | style="text-align: center;" | 17 || {{CHE}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 11<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|J2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 18 || {{ | | style="text-align: center;" | 18 || {{NLD}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 12<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|J2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 19 || {{SWE}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 19<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | | style="text-align: center;" | 19 || {{NOR}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 13<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|J2023]])'' | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 20 || {{KOR}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 14<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|J2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 21 || {{KAZ}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 18<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 22 || {{SWE}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 19<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | |||
|} | |} | ||
== Navigation == | == Navigation == | ||
{{Navigation}} | {{Navigation}} | ||