Special Melody Q1-2024: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 42: | Line 42: | ||
! scope="col" | Place | ! scope="col" | Place | ||
! scope="col" | Points | ! scope="col" | Points | ||
|- | |||
| | |||
|{{AUS}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|{{CAN}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|{{DNK}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|{{FRA}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|{{DEU}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
|{{GRC}} | |{{GRC}} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|{{HUN}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|{{ISR}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|{{JPN}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|{{LBN}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|{{NLD}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|{{NOR}} | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 53: | Line 141: | ||
| | | | ||
|{{PRT}} | |{{PRT}} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|{{ESP}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|{{CHE}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|{{THA}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|{{GBR}} | |||
| | | | ||
| | | | ||