Jump to content

Special Melody Q1-2024: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 12: Line 12:
| exsupervisor = [[File:Prt-icon.png|24px]] [[Portugal|Denis Vorobyov]]
| exsupervisor = [[File:Prt-icon.png|24px]] [[Portugal|Denis Vorobyov]]
| winner =  
| winner =  
| entries = 17 (preliminarily)
| entries = 18 (preliminarily)
| debut =  
| debut =  
| return =  
| return =  
Line 144: Line 144:
|
|
|{{PRT}}
|{{PRT}}
|
|
|
|
|
|-
|
|{{KOR}}
|
|
|
|