Jump to content

Worldvision Q1-2025: Difference between revisions

Vsichka (talk | contribs)
Vsichka (talk | contribs)
Line 133: Line 133:
| Si j'y arrive pas ( If I can't )
| Si j'y arrive pas ( If I can't )
| French
| French
|-
| {{ITA}}
| [[:en:Fabri Fibra|Fabri Fibra]] ft. [[:en:Emma Marrone|Emma]], [[:en:Baby Gang|Baby Gang]]
| In Italia 2024
| Italian
|-
|-
| {{JPN}}
| {{JPN}}
Line 192: Line 187:
| Annete Pfab
| Annete Pfab
| Midnight
| Midnight
| English
|-
| {{ESP}}
| Grant Knoche
| Talk
| English
| English
|-
|-
Line 240: Line 230:
| [[:en:Alesso|Alesso]], [[:en:Becky Hill|Becky Hill]]
| [[:en:Alesso|Alesso]], [[:en:Becky Hill|Becky Hill]]
| Surrender
| Surrender
| English
|-
| {{ITA}}
| [[:en:Fabri Fibra|Fabri Fibra]] ft. [[:en:Emma Marrone|Emma]], [[:en:Baby Gang|Baby Gang]]
| In Italia 2024
| Italian
|-
| {{ESP}}
| Grant Knoche
| Talk
| English
| English
|}
|}