Worldvision Q1-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 133: | Line 133: | ||
| Si j'y arrive pas ( If I can't ) | | Si j'y arrive pas ( If I can't ) | ||
| French | | French | ||
|- | |- | ||
| {{JPN}} | | {{JPN}} | ||
| Line 192: | Line 187: | ||
| Annete Pfab | | Annete Pfab | ||
| Midnight | | Midnight | ||
| English | | English | ||
|- | |- | ||
| Line 240: | Line 230: | ||
| [[:en:Alesso|Alesso]], [[:en:Becky Hill|Becky Hill]] | | [[:en:Alesso|Alesso]], [[:en:Becky Hill|Becky Hill]] | ||
| Surrender | | Surrender | ||
| English | |||
|- | |||
| {{ITA}} | |||
| [[:en:Fabri Fibra|Fabri Fibra]] ft. [[:en:Emma Marrone|Emma]], [[:en:Baby Gang|Baby Gang]] | |||
| In Italia 2024 | |||
| Italian | |||
|- | |||
| {{ESP}} | |||
| Grant Knoche | |||
| Talk | |||
| English | | English | ||
|} | |} | ||