Worldvision Q1-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 980: | Line 980: | ||
! scope="col" | Place | ! scope="col" | Place | ||
! scope="col" | Points | ! scope="col" | Points | ||
|- | |||
! colspan="7" | 1<sup>st</sup> Half | |||
|- | |- | ||
| 04 | | 04 | ||
| Line 990: | Line 992: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| {{ | | {{CUB}} | ||
| [[:en: | | [[:en:Camilla Cabello|Camilla Cabello]] | ||
| | | Godspeed | ||
| | | English | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{PRT}} | |||
| [[:en:Tommee Profitt|Tommee Profitt]] x [[:en:Sam Tinnesz|Sam Tinnesz]] x Brooke | |||
| Forbidden Fruit | |||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
! colspan="7" | 2<sup>nd</sup> Half | |||
|- | |||
| | |||
| {{CHN}} | |||
| [[:en:Lexie Liu|Lexie Liu]] | |||
| Pop Girl | |||
| English | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| {{ | | {{FRA}} | ||
| | | [[:en:Jade Thirlwall|Jade]] | ||
| | | [[:en:FUFN (Fuck You for Now)|FUFN]] | ||
| French | | French | ||
| | | | ||
| Line 1,009: | Line 1,029: | ||
| [[:en:Jeon Somi|Jeon Somi]] | | [[:en:Jeon Somi|Jeon Somi]] | ||
| Ice Cream | | Ice Cream | ||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{KOR}} | |||
| Annete Pfab | |||
| Midnight | |||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{THA}} | |||
| ALALA | |||
| Bored Game | |||
| Thai, English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
! colspan="7" | Any Half | |||
|- | |||
| | |||
| {{BRA}} | |||
| [[:en:Faouzia|Faouzia]] | |||
| Porcelain | |||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{HUN}} | |||
| Benjamin x BESS | |||
| Paremmin ku kukaan muu | |||
| Finish | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{ITA}} | |||
| [[:en:Alfa|Alfa]] | |||
| Il filo rosso | |||
| Italian | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{KAZ}} | |||
| [[:en:Marina Diamandis|Marina]] | |||
| Cuntissimo | |||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{LBN}} | |||
| [[:en:Snow Wife|Snow Wife]] | |||
| Crazy | |||
| English | | English | ||
| | | | ||
| Line 1,018: | Line 1,096: | ||
| Julia & Romeo | | Julia & Romeo | ||
| German | | German | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
! colspan="7" | TBD Half | |||
|- | |||
| | |||
| {{ISR}} | |||
| Angelo St-Ange | |||
| Si j'y arrive pas ( If I can't ) | |||
| French | |||
| | | | ||
| | | | ||