Worldvision Q1-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 493: | Line 493: | ||
! scope="col" |Countries giving 12 points | ! scope="col" |Countries giving 12 points | ||
|- | |- | ||
| rowspan="1" scope="row" style="text-align:center;" | | | rowspan="1" scope="row" style="text-align:center;" | 3 | ||
| {{}} | | {{KAZ}} | ||
| {{}}, {{}}, {{ | | {{CHN}}, {{CUB}}, {{KOR}} | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" scope="row" style="text-align:center;" | 2 | ||
| {{}} | | {{PRT}} | ||
| {{}}, {{ | | {{THA}}, {{MKD}} | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | {{BRA}} | ||
| {{}} | | {{KAZ}}, {{NOR}} | ||
| {{ | |- | ||
| {{CHN}} | |||
| {{HRV}}, {{BRA}} | |||
|- | |||
| {{HRV}} | |||
| {{ARM}}, {{ITA}} | |||
|- | |||
| rowspan="7" scope="row" style="text-align:center;" | 1 | |||
| {{FRA}} | |||
| {{LBN}} | |||
|- | |- | ||
| {{HUN}} | |||
| {{}} | | {{VNM}} | ||
| {{ | |||
|- | |- | ||
| {{}} | | {{LBN}} | ||
| {{ | | {{PRT}} | ||
|- | |- | ||
| {{}} | | {{CUB}} | ||
| {{ | | {{BEL}} | ||
|- | |- | ||
| {{MKD}} | |||
| {{}} | | {{JPN}} | ||
| {{}} | |||
|- | |- | ||
| {{}} | | {{BEL}} | ||
| {{}} | | {{FRA}} | ||
|- | |- | ||
| {{}} | | {{ARM}} | ||
| {{}} | | {{HUN}} | ||
|} | |} | ||