Worldvision Q1-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 947: | Line 947: | ||
! scope="col" |Countries giving 12 points | ! scope="col" |Countries giving 12 points | ||
|- | |- | ||
| rowspan="1" scope="row" style="text-align:center;" | | | rowspan="1" scope="row" style="text-align:center;" | 3 | ||
| {{}} | | {{DEU}} | ||
| {{}}, {{}}, {{}}, {{}}, {{}} | | {{DNK}}, {{CHE}}, {{ISR}} | ||
|- | |||
| rowspan="5" scope="row" style="text-align:center;" | 2 | |||
| {{IRL}} | |||
| {{NZL}}, {{GBR}} | |||
|- | |||
| {{ALB}} | |||
| {{CAN}}, {{NLD}} | |||
|- | |- | ||
| {{BIH}} | |||
| {{}} | | {{CYP}}, {{SWE}} | ||
| {{}}, {{ | |||
|- | |- | ||
| {{NZL}} | |||
| {{}} | | {{ALB}}, {{BIH}} | ||
| {{}}, {{ | |||
|- | |- | ||
| {{SRB}} | |||
| {{}} | | {{SMR}}, {{USA}} | ||
| {{}}, {{}} | |||
|- | |- | ||
| {{}} | | rowspan="5" scope="row" style="text-align:center;" | 1 | ||
| {{ | | {{SWE}} | ||
| {{DEU}} | |||
|- | |- | ||
| {{}} | | {{CAN}} | ||
| {{ | | {{IRL}} | ||
|- | |- | ||
| {{CYP}} | |||
| {{}} | | {{AUS}} | ||
| {{}} | |||
|- | |- | ||
| {{}} | | {{GBR}} | ||
| {{}} | | {{ESP}} | ||
|- | |- | ||
| {{}} | | {{NLD}} | ||
| {{}} | | {{SRB}} | ||
|} | |} | ||