Jump to content

Worldvision Q2-2025: Difference between revisions

Vsichka (talk | contribs)
Vsichka (talk | contribs)
Line 233: Line 233:
|  
|  
| {{GBR}}
| {{GBR}}
|
|
|
|
|
|-
|
| {{USA}}
|  
|  
|  
|  
Line 310: Line 318:
* {{HRV}}
* {{HRV}}
* {{CYP}}
* {{CYP}}
|style="width: 25%;"|
* {{KOR}}
* {{KOR}}
* {{USA}}
|}
|}