Jump to content

China: Difference between revisions

Vsichka (talk | contribs)
Vsichka (talk | contribs)
No edit summary
Line 37: Line 37:
|Upcoming
|Upcoming
|}
|}
===Worldvision===
{|class="wikitable sortable plainrowheaders"
{|class="wikitable sortable plainrowheaders"
|-
|-
Line 115: Line 117:
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="5" |Upcoming
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="5" |Upcoming
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="2" |Top 5 in [[Worldvision Q1-2025|Q1-2025]]
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="2" |Top 5 in [[Worldvision Q1-2025|Q1-2025]]
|}
===Special Melody===
{|class="wikitable sortable plainrowheaders"
|-
!width=60px|Year
!Entrant
!Song
!Language
!width=50px|Place
!width=50px|Points
|-
! scope="row" style="text-align:center; background:;" |[[Special Melody Q2-2025|Q2-2025]]
|
|
|
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="2" |Upcoming
|}
|}