Special Melody Q3-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 43: | Line 43: | ||
! scope="col" | # | ! scope="col" | # | ||
! scope="col" | Country | ! scope="col" | Country | ||
! scope="col" | Pair/''Word'' | |||
! scope="col" | Artist | ! scope="col" | Artist | ||
! scope="col" | Song | ! scope="col" | Song | ||
| Line 50: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" rowspan="2" | #1<br>''TBA'' | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" rowspan="2" | #2<br>''TBA'' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" rowspan="2" | #3<br>''TBA'' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" rowspan="2" | #4<br>''TBA'' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" rowspan="2" | #5<br>''TBA'' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" rowspan="2" | #6<br>''TBA'' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" rowspan="2" | #7<br>''TBA'' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" rowspan="2" | #8<br>''TBA'' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" rowspan="2" | #9<br>''TBA'' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" rowspan="2" | #10<br>''TBA'' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
===Confirmed participation=== | |||
{|style="width: 70%;" | |||
|style="width: 25%;"| | |||
* {{GBR}} | |||
|style="width: 25%;"| | |||
|style="width: 25%;"| | |||
|} | |} | ||