Jump to content

Worldvision Q2-2025: Difference between revisions

Vsichka (talk | contribs)
Vsichka (talk | contribs)
Line 106: Line 106:
! scope="col" | Song
! scope="col" | Song
! scope="col" | Language(s)
! scope="col" | Language(s)
|-
! colspan="5" | First Half
|-
|-
| 01
| 01