Worldvision Q2-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 971: | Line 971: | ||
| Ich Kundige | | Ich Kundige | ||
| German | | German | ||
|- | |||
| | |||
| {{ISR}} | |||
| [[:en:Sevdaliza|Sevdaliza]] | |||
| Messiah | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{KAZ}} | |||
| [[:en:Moya Mishel|Moya Mishel]], Dose | |||
| Ptashka (Плашка) | |||
| Russian | |||
|- | |||
| | |||
| {{CZE}} | |||
| Nicolina | |||
| Situations | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{NOR}} | |||
| [[:fr:Linh|Linh]] | |||
| J'avoue | |||
| French | |||
|- | |||
| | |||
| {{NLD}} | |||
| [[:en:Megan Woods (singer)|Megan Woods]] | |||
| I Believe You | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{ARM}} | |||
| MDMC | |||
| Kill the Light | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{ESP}} | |||
| Gran Error, [[:en:Elvana Gjata|Elvana Gjata]] | |||
| Besame En Rio | |||
| English, Spanish | |||
|- | |||
| | |||
| {{GRC}} | |||
| [[:en:Zoe Wees|Zoe Wees]] | |||
| Traitor | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{CAN}} | |||
| [[:en:The Hardkiss|The Hardkiss]] | |||
| Mayak (Маяк) | |||
| Ukrainian | |||
|- | |||
| | |||
| {{NZL}} | |||
| [[:en:Alaina Castillo|Alaina Castillo]] | |||
| Hookah Envenena | |||
| Spanish | |||
|} | |} | ||