Worldvision Q2-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 873: | Line 873: | ||
|- | |- | ||
! colspan="5" | First Half | ! colspan="5" | First Half | ||
|- | |||
| | |||
| {{CHN}} | |||
| [[:en:Wonho|Wonho]] | |||
| Better Than Me | |||
| English | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 905: | Line 911: | ||
|- | |- | ||
! colspan="5" | Any Half | ! colspan="5" | Any Half | ||
|- | |||
| | |||
| {{ARM}} | |||
| MDMC | |||
| Kill the Light | |||
| English | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 911: | Line 923: | ||
| Can't Keep A Beat | | Can't Keep A Beat | ||
| English | | English | ||
|- | |||
| | |||
| {{CAN}} | |||
| [[:en:The Hardkiss|The Hardkiss]] | |||
| Mayak (Маяк) | |||
| Ukrainian | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 928: | Line 946: | ||
| [[:en:Zoe Wees|Zoe Wees]] | | [[:en:Zoe Wees|Zoe Wees]] | ||
| Traitor | | Traitor | ||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{ISR}} | |||
| [[:en:Sevdaliza|Sevdaliza]] | |||
| Messiah | |||
| English | | English | ||
|- | |- | ||
| Line 953: | Line 977: | ||
| I Believe You | | I Believe You | ||
| English | | English | ||
|- | |||
| | |||
| {{NZL}} | |||
| [[:en:Alaina Castillo|Alaina Castillo]] | |||
| Hookah Envenena | |||
| Spanish | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 1,003: | Line 1,033: | ||
| Ich Kundige | | Ich Kundige | ||
| German | | German | ||
|} | |} | ||