Hungary: Difference between revisions
Appearance
| Line 193: | Line 193: | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |5 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" |5 | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |90 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" |90 | ||
|- | |||
! scope="row" style="text-align:center; background:;" |[[Special Melody Q3-2025|Q3-2025]] | |||
| [[:en:Alex Warren|Alex Warren]] | |||
| Carry You Home | |||
| English | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | | |||
|} | |} | ||