Jump to content

Worldvision Q3-2025: Difference between revisions

Vsichka (talk | contribs)
Vsichka (talk | contribs)
No edit summary
Line 14: Line 14:
| exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|20px]] [[Australia|Mark Solovyov]]
| exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|20px]] [[Australia|Mark Solovyov]]
| winner =  
| winner =  
| entries = 26 (to date)
| entries = 27 (to date)
| debut =  
| debut =  
| return = {{CHE}}
| return = {{CHE}}
Line 143: Line 143:
|  
|  
| {{AUS}}
| {{AUS}}
|
|
|
|
|
|-
|
| {{BRA}}
|  
|  
|  
|  
Line 356: Line 364:
{|style="width: 100%;"
{|style="width: 100%;"
|style="width: 25%;"|
|style="width: 25%;"|
* {{BRA}}
* {{CHN}}
* {{CHN}}
* {{HRV}}
|style="width: 25%;"|
|style="width: 25%;"|
* {{HRV}}
* {{SRB}}
* {{SRB}}
|style="width: 25%;"|
|style="width: 25%;"|