Worldvision Q3-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 419: | Line 419: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Xxu-icon.png|20px]] AI ([[:en:GPT-4o|GPT-4o]]) | | [[File:Xxu-icon.png|20px]] AI ([[:en:GPT-4o|GPT-4o]]) | ||
|- | |||
|{{ALB}} | |||
|TBA | |||
|- | |||
|{{AUS}} | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||
| Line 419: | Line 419: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Xxu-icon.png|20px]] AI ([[:en:GPT-4o|GPT-4o]]) | | [[File:Xxu-icon.png|20px]] AI ([[:en:GPT-4o|GPT-4o]]) | ||
|- | |||
|{{ALB}} | |||
|TBA | |||
|- | |||
|{{AUS}} | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||