Jump to content

Conquiz Tournaments Q3-2025: Difference between revisions

No edit summary
Line 89: Line 89:
! '''F'''
! '''F'''
|-  
|-  
| rowspan="5" |
| rowspan="4" |
| [[File:Deu-icon.png|20px]] Bubi Chernichka
| [[File:Deu-icon.png|20px]] Bubi Chernichka
| SAFE
| SAFE
Line 109: Line 109:
| SAFE
| SAFE
| SAFE
| SAFE
|-
| [[File:Jpn-icon.png|20px]] Shljundra Spirsa
| SAFE
| SAFE
| SAFE
| SAFE
| SAFE
| style="text-align:center;", bgcolor="lightpink"| '''BTM'''
| style="text-align:center;", bgcolor="lightpink"| '''BTM'''
|-  
|-  
| [[File:Lbn-icon.png|20px]] Antonia Ten
| [[File:Lbn-icon.png|20px]] Antonia Ten
Line 137: Line 128:
| bgcolor="yellow"| TOP2
| bgcolor="yellow"| TOP2
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="royalblue"| '''WIN'''
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="royalblue"| '''WIN'''
| style="text-align:center;", bgcolor="lightpink"| '''BTM'''
|-
| 5
| [[File:Jpn-icon.png|20px]] Shljundra Spirsa
| SAFE
| SAFE
| SAFE
| SAFE
| SAFE
| style="text-align:center;", bgcolor="lightpink"| '''BTM'''
| style="text-align:center;", bgcolor="lightpink"| '''BTM'''
| style="text-align:center; color:#ffffff", bgcolor="red"| '''ELIM'''
| colspan="4", bgcolor="darkgrey" |
|-  
|-  
| 6
| 6