1,421
edits
Line 214: | Line 214: | ||
|- | |- | ||
| {{CHN}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Denis Krasnoschcyokov || Observer | | {{CHN}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Denis Krasnoschcyokov || Observer | ||
|- | |||
| {{HUN}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Maxim Nikitenko || Observer | |||
|- | |- | ||
| {{ISR}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Zhenya Talantseva || Observer | | {{ISR}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Zhenya Talantseva || Observer | ||
|- | |- | ||
| {{JPN}} || [[File: | | {{JPN}} || [[File:Uzb-icon.png|24px]] Zied Kurbanov || Observer | ||
|- | |- | ||
| {{KAZ}} || [[File:Kaz-icon.png|24px]] Margoryta Domalevskaya || Observer | | {{KAZ}} || [[File:Kaz-icon.png|24px]] Margoryta Domalevskaya || Observer |