534
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|Armenia | |Armenia | ||
|English | |English | ||
| | |3 | ||
| | |102 | ||
|- | |- | ||
|02 | |02 | ||
Line 55: | Line 55: | ||
|Peru | |Peru | ||
|English | |English | ||
| | |7 | ||
| | |62 | ||
|- | |- | ||
|03 | |03 | ||
Line 63: | Line 63: | ||
|Amsterdam | |Amsterdam | ||
|English | |English | ||
| | |12 | ||
| | |42 | ||
|- | |- | ||
|04 | |04 | ||
Line 71: | Line 71: | ||
|Sydney to Me | |Sydney to Me | ||
|English | |English | ||
| | |4 | ||
| | |82 | ||
|- | |- | ||
|05 | |05 | ||
Line 79: | Line 79: | ||
|Englishman in New York | |Englishman in New York | ||
|English | |English | ||
| | |15 | ||
| | |34 | ||
|- | |- | ||
|06 | |06 | ||
Line 87: | Line 87: | ||
|La China Mas Latina | |La China Mas Latina | ||
|English,Spanish | |English,Spanish | ||
| | |14 | ||
| | |35 | ||
|- | |- | ||
|-bgcolor="Gold" | |||
|07 | |07 | ||
|{{CAN}} | |{{CAN}} | ||
Line 95: | Line 96: | ||
|Antarctica | |Antarctica | ||
|Ukrainian | |Ukrainian | ||
| | |1 | ||
| | |120 | ||
|- | |- | ||
|08 | |08 | ||
Line 103: | Line 104: | ||
|Beverly Hills | |Beverly Hills | ||
|English,Russian | |English,Russian | ||
| | |9 | ||
| | |57 | ||
|- | |- | ||
|09 | |09 | ||
Line 111: | Line 112: | ||
|Paris 1985 | |Paris 1985 | ||
|English,French | |English,French | ||
| | |10 | ||
| | |46 | ||
|- | |- | ||
|10 | |10 | ||
Line 119: | Line 120: | ||
|London Bridge | |London Bridge | ||
|English | |English | ||
| | |5 | ||
| | |71 | ||
|- | |- | ||
|11 | |11 | ||
Line 127: | Line 128: | ||
|Harleys In Hawaii | |Harleys In Hawaii | ||
|English | |English | ||
| | |8 | ||
| | |57 | ||
|- | |- | ||
|12 | |12 | ||
Line 135: | Line 136: | ||
|Hollywood | |Hollywood | ||
|English | |English | ||
| | |11 | ||
| | |46 | ||
|- | |- | ||
|13 | |13 | ||
Line 143: | Line 144: | ||
|Pompeii | |Pompeii | ||
|English | |English | ||
| | |6 | ||
| | |65 | ||
|- | |- | ||
|14 | |14 | ||
Line 151: | Line 152: | ||
|Budapest | |Budapest | ||
|English | |English | ||
| | |13 | ||
| | |40 | ||
|- | |- | ||
|15 | |15 | ||
Line 159: | Line 160: | ||
|Unity Thailand | |Unity Thailand | ||
|Thai | |Thai | ||
| | |16 | ||
| | |22 | ||
|- | |- | ||
|16 | |16 | ||
Line 167: | Line 168: | ||
|Lonely in Tokyo | |Lonely in Tokyo | ||
|English | |English | ||
| | |2 | ||
| | |105 | ||
|} | |} | ||
edits