1,392
edits
(→Format) |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
| exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|24px]] [[Australia|Mark Solovyov]] | | exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|24px]] [[Australia|Mark Solovyov]] | ||
| winner = TBA</br>"TBA" | | winner = TBA</br>"TBA" | ||
| entries = | | entries = 7 (to date) | ||
| debut = {{ITA}} | | debut = {{ITA}}<br>{{USA}} | ||
| return = | | return = {{CHN}} | ||
| nonreturn = {{AUS}}</br>{{JPN}}</br>{{LBN}}</br>{{PRT}} | | nonreturn = {{AUS}}</br>{{JPN}}</br>{{LBN}}</br>{{PRT}} | ||
| Participation map = TBA | | Participation map = TBA | ||
Line 50: | Line 50: | ||
! scope="col" | Place | ! scope="col" | Place | ||
! scope="col" | Points | ! scope="col" | Points | ||
|- | |||
| | |||
| {{CHN}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 77: | Line 85: | ||
| | | | ||
| {{THA}} | | {{THA}} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{GBR}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{USA}} | |||
| | | | ||
| | | |