1,313
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
! style="text-align: center;" | Place !! style="text-align: center;" | Country || Country's Medals | ! style="text-align: center;" | Place !! style="text-align: center;" | Country || Country's Medals | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 1 || {{GBR}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] | | style="text-align: center;" | 1 || {{GBR}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] [[File:1.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 2 || {{ | | style="text-align: center;" | 2 || {{SWE}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 3 || {{ | | style="text-align: center;" | 3 || {{PRT}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 4 || {{ | | style="text-align: center;" | 4 || {{KAZ}} || style="text-align: center;" | [[File:3.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 5 || {{HUN}} || style="text-align: center;" | [[File:5.png|22px]] | | style="text-align: center;" | 5 || {{JPN}} || style="text-align: center;" | [[File:4.png|22px]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 6 || {{ESP}} || style="text-align: center;" | [[File:4.png|22px]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 7 || {{HUN}} || style="text-align: center;" | [[File:5.png|22px]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 8 || {{NLDT}} || style="text-align: center;" | [[File:5.png|22px]] | |||
|} | |} | ||