1,313
edits
Line 7: | Line 7: | ||
| style="text-align: center;" | 1 || {{GBR}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] [[File:1.png|22px]] | | style="text-align: center;" | 1 || {{GBR}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] [[File:1.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan=" | | style="text-align: center;" rowspan="3" | 2 || {{SMR}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| {{LBN}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] | | {{LBN}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| {{ITA}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan=" | | style="text-align: center;" | 5 || {{JPN}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] [[File:4.png|22px]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan="3" | 6 || {{SWE}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] | |||
|- | |- | ||
| {{AUS}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] | | {{AUS}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | {{PRT}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 9 || {{HRV}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 10 || {{KAZ}} || style="text-align: center;" | [[File:3.png|22px]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 11 || {{ESP}} || style="text-align: center;" | [[File:4.png|22px]] [[File:4.png|22px]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 12 || {{ISR}} || style="text-align: center;" | [[File:4.png|22px]] [[File:5.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 13 || {{VNM}} || style="text-align: center;" | [[File:4.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 14 || {{NLD}} || style="text-align: center;" | [[File:5.png|22px]] [[File:5.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 15 || {{HUN}} || style="text-align: center;" | [[File:5.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| {{GRC}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:5.png|22px]] | |||
|} | |} | ||