2,899
edits
(→Final) |
|||
Line 225: | Line 225: | ||
! scope="col" |Countries giving 12 points | ! scope="col" |Countries giving 12 points | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" scope="row" style="text-align:center;" | 3 | ||
| {{}} | | {{NLD}} | ||
| {{}}, {{}}, {{}} | | {{CAN}}, {{PRT}}, {{KOR}} | ||
|- | |- | ||
| | | {{ISR}} | ||
| {{}} | | {{DEU}}, {{JPN}}, {{SWE}} | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" scope="row" style="text-align:center;" | 1 | ||
| {{}} | | {{JPN}} | ||
| {{}} | | {{GBR}} | ||
|- | |- | ||
| {{}} | | {{KOR}} | ||
| {{}} | | {{DNK}} | ||
|- | |- | ||
| {{}} | | {{DNK}} | ||
| {{}} | | {{ISR}} | ||
|- | |- | ||
| {{}} | | {{PRT}} | ||
| {{}} | | {{NLD}} | ||
|- | |||
| {{DEU}} | |||
| {{ESP}} | |||
|} | |} | ||
edits