1,421
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|- | |- | ||
| 3 || SWE || {{SWE}} || [[File:Swe-icon.png|24px]] [[:en:Sveriges Television|SVT]] || Maksim Kamendrowsky || 0003 || 21 April 2022, 06:05 AM | | 3 || SWE || {{SWE}} || [[File:Swe-icon.png|24px]] [[:en:Sveriges Television|SVT]] || Maksim Kamendrowsky || 0003 || 21 April 2022, 06:05 AM | ||
|- | |||
| 4 || BRA || {{BRA}} || [[File:Bra-icon.png|24px]] || [[User:Vsichka|Pasha Kulik]] || 0004 || | |||
|- | |- | ||
| 4 || NOR || {{NOR}} || [[File:Nor-icon.png|24px]] [[:en:NRK|NRK]] || Aleksei Komarov || 0005 || 22 April 2022, 03:03 AM | | 4 || NOR || {{NOR}} || [[File:Nor-icon.png|24px]] [[:en:NRK|NRK]] || Aleksei Komarov || 0005 || 22 April 2022, 03:03 AM |