1,421
edits
Line 230: | Line 230: | ||
|- | |- | ||
| {{NLD}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Anna Abramova || Observer | | {{NLD}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Anna Abramova || Observer | ||
|- | |||
| {{NOR}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Artyom Frolov || Observer | |||
|- | |- | ||
| {{PRT}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Anastasia Demakina || Observer | | {{PRT}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Anastasia Demakina || Observer |