2,899
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
| exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|24px]] [[Australia|Mark Nightingale]] | | exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|24px]] [[Australia|Mark Nightingale]] | ||
| winner = TBD Feb 2023 | | winner = TBD Feb 2023 | ||
| entries = | | entries = 9 (on date) | ||
| debut = {{LBN}}</br>{{PRT}}</br>{{THA}} | | debut = {{CHN}}</br>{{LBN}}</br>{{PRT}}</br>{{THA}}</br>{{USA}} | ||
| return = None | | return = None | ||
| nonreturn = {{HUN}} | | nonreturn = {{HUN}} | ||
Line 39: | Line 39: | ||
| | | | ||
| {{AUS}} | | {{AUS}} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{CHN}} | |||
| | | | ||
| | | | ||
Line 81: | Line 87: | ||
| | | | ||
| {{GBR}} | | {{GBR}} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{USA}} | |||
| | | | ||
| | | |
edits