2,899
edits
No edit summary |
|||
Line 7: | Line 7: | ||
| style="text-align: center;" | 1 || {{GBR}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] [[File:1.png|22px]] | | style="text-align: center;" | 1 || {{GBR}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] [[File:1.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 2 || {{ | | style="text-align: center;" | 2 || {{SMR}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 3 || {{ | | style="text-align: center;" | 3 || {{SWE}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 4 || {{ | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 4 || {{PRT}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| {{AUS}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] | |||
|- | |- | ||
| {{ | | style="text-align: center;" | 6 || {{JPN}} || style="text-align: center;" | [[File:3.png|22px]] [[File:4.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan=" | | style="text-align: center;" | 7 || {{KAZ}} || style="text-align: center;" | [[File:3.png|22px]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 8 || {{ESP}} || style="text-align: center;" | [[File:4.png|22px]] [[File:4.png|22px]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan="3" | 9 || {{HUN}} || style="text-align: center;" | [[File:5.png|22px]] | |||
|- | |- | ||
| {{NLD}} || style="text-align: center;" | [[File:5.png|22px]] | | {{NLD}} || style="text-align: center;" | [[File:5.png|22px]] | ||
|- | |||
| {{ISR}} || style="text-align: center;" | [[File:5.png|22px]] | |||
|} | |} | ||
Line 30: | Line 36: | ||
| style="text-align: center;" | 1 || {{GBR}} || style="text-align: center;" | 1 || || || || | | style="text-align: center;" | 1 || {{GBR}} || style="text-align: center;" | 1 || || || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 2 || {{ | | style="text-align: center;" | 1 || {{SMR}} || style="text-align: center;" | 1 || || || || | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 3 || {{PRT}} || || style="text-align: center;" | 1 || || || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 3 || {{AUS}} || || style="text-align: center;" | 1 || || || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 5 || {{SWE}} || || || style="text-align: center;" | 1 || || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 5 || {{JPN}} || || || style="text-align: center;" | 1 || || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 7 || {{ESP}} || || || || style="text-align: center;" | 2 || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 8 || {{HUN}} || || || || || style="text-align: center;" | 1 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 9 || {{ISR}} || || || || || style="text-align: center;" | 1 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 10 || {{KOR}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q4-2022|Q4-2022]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 10 || {{CAN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 12 || {{NOR}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 8<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q4-2022|Q4-2022]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 12 || {{MNE}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 8<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 14 || {{CHN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 9<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 15 || {{LBN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 10<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 16 || {{SRB}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 11<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 17 || {{THA}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 12<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q4-2022|Q4-2022]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 18 || {{KAZ}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 13<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q4-2022|Q4-2022]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 18 || {{USA}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 13<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 20 || {{NLD}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 14<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 21 || {{HRV}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 18<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 22 || {{DNK}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 19<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 23 || {{MKD}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 21<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 24 || {{GRC}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 22<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | ||
|} | |} | ||
edits