1,313
edits
Line 164: | Line 164: | ||
| style="text-align: center;" | 9 || {{HUN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 9<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q4-2022]])'' | | style="text-align: center;" | 9 || {{HUN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 9<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q4-2022]])'' | ||
|} | |} | ||
== Conquiz Tournaments Medals == | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ Conquiz Tournaments Medal Standings | |||
|- | |||
! style="text-align: center;" | Place !! style="text-align: center;" | Country !! style="text-align: center; background: gold;" | I !! style="text-align: center; background: silver;" | II !! style="text-align: center; background: #c96;" | III !! style="text-align: center;" | IV !! style="text-align: center;" | V | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 1 || {{LBN}} || style="text-align: center;" | 1 || || || || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 2 || {{JPN}} || || style="text-align: center;" | 1 || || || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 3 || {{AUS}} || || || style="text-align: center;" | 1 || || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 4 || {{ISR}} || || || || style="text-align: center;" | 1 || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 5 || {{NLD}} || || || || || style="text-align: center;" | 1 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 6 || {{KAZ}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q2-2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 7 || {{HUN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 7<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q2-2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 8 || {{HRV}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 8<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q2-2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 9 || {{ITA}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 9<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q2-2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 10 || {{CAN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 10<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q2-2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 11 || {{GRC}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 11<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q2-2023]])'' | |||
|} | |||
== Navigation == | |||
{{Navigation}} | {{Navigation}} |