1,313
edits
Line 11: | Line 11: | ||
| {{LBN}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] | | {{LBN}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 3 || {{SWE}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] | | style="text-align: center;" | 4 || {{JPN}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] [[File:4.png|22px]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 5 || {{SWE}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 4 || {{PRT}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 4 || {{PRT}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| {{AUS}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] | | {{AUS}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 7 || {{KAZ}} || style="text-align: center;" | [[File:3.png|22px]] | | style="text-align: center;" | 7 || {{KAZ}} || style="text-align: center;" | [[File:3.png|22px]] | ||
Line 27: | Line 27: | ||
| {{NLD}} || style="text-align: center;" | [[File:5.png|22px]] [[File:5.png|22px]] | | {{NLD}} || style="text-align: center;" | [[File:5.png|22px]] [[File:5.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| {{ISR}} || style="text-align: center;" | [[File:4.png|22px]][[File:5.png|22px]] | | {{ISR}} || style="text-align: center;" | [[File:4.png|22px]] [[File:5.png|22px]] | ||
|} | |} | ||