2,899
edits
No edit summary |
|||
Line 48: | Line 48: | ||
! style="text-align: center;" | Place !! style="text-align: center;" | Country !! style="text-align: center; background: gold;" | I !! style="text-align: center; background: silver;" | II !! style="text-align: center; background: #c96;" | III !! style="text-align: center;" | IV !! style="text-align: center;" | V | ! style="text-align: center;" | Place !! style="text-align: center;" | Country !! style="text-align: center; background: gold;" | I !! style="text-align: center; background: silver;" | II !! style="text-align: center; background: #c96;" | III !! style="text-align: center;" | IV !! style="text-align: center;" | V | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 1 || {{ | | style="text-align: center;" | 1 || {{SMR}} || style="text-align: center;" | 1 || || || style="text-align: center;" | 1 || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 2 || {{GBR}} || style="text-align: center;" | 1 || || || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 2 || {{DEU}} || style="text-align: center;" | 1 || || || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 4 || {{PRT}} || || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 5 || {{ | | style="text-align: center;" | 5 || {{AUS}} || || style="text-align: center;" | 1 || || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 5 || {{ | | style="text-align: center;" | 5 || {{NZL}} || || style="text-align: center;" | 1 || || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 7 || {{ | | style="text-align: center;" | 7 || {{SWE}} || || || style="text-align: center;" | 1 || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 7 || {{JPN}} || || || style="text-align: center;" | 1 || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 9 || {{ | | style="text-align: center;" | 9 || {{ESP}} || || || || style="text-align: center;" | 2 || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 10 || {{ | | style="text-align: center;" | 10 || {{HUN}} || || || || || style="text-align: center;" | 1 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 10 || {{ | | style="text-align: center;" | 10 || {{ISR}} || || || || || style="text-align: center;" | 1 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 10 || {{VNM}} || || || || || style="text-align: center;" | 1 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 13 || {{KOR}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q4-2022|Q4-2022]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 13 || {{CAN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 13 || {{SRB}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q2-2023|Q2-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 16 || {{ | | style="text-align: center;" | 16 || {{NOR}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 8<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q4-2022|Q4-2022]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 16 || {{MNE}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 8<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 16 || {{DNK}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 8<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q2-2023|Q2-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 19 || {{CHN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 9<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 19 || {{HRV}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 9<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q2-2023|Q2-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 21 || {{ | | style="text-align: center;" | 21 || {{LBN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 10<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 22 || {{ | | style="text-align: center;" | 22 || {{THA}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 12<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q4-2022|Q4-2022]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 22 || {{ITA}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 12<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q2-2023|Q2-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 24 || {{GRC}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 22<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | | style="text-align: center;" | 24 || {{KAZ}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 13<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q4-2022|Q4-2022]])'' | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 24 || {{USA}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 13<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 24 || {{POL}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 13<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q2-2023|Q2-2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 27 || {{NLD}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 14<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 28 || {{MKD}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 21<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 29 || {{GRC}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 22<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]]), ([[Worldvision Q2-2023|Q2-2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 30 || {{UZB}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 24<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Q2-2023|Q2-2023]])'' | |||
|} | |} | ||
|style="width: 40%;"| | |style="width: 40%;"| |
edits