1,313
edits
Line 229: | Line 229: | ||
! style="text-align: center;" | Place !! style="text-align: center;" | Country !! style="text-align: center; background: gold;" | I !! style="text-align: center; background: silver;" | II !! style="text-align: center; background: #c96;" | III !! style="text-align: center;" | IV !! style="text-align: center;" | V | ! style="text-align: center;" | Place !! style="text-align: center;" | Country !! style="text-align: center; background: gold;" | I !! style="text-align: center; background: silver;" | II !! style="text-align: center; background: #c96;" | III !! style="text-align: center;" | IV !! style="text-align: center;" | V | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 1 || {{LBN}} || style="text-align: center;" | 1 || | | style="text-align: center;" | 1 || {{LBN}} || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 2 || {{ | | style="text-align: center;" | 2 || {{DNK}} || style="text-align: center;" | 1 || || || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 3 || {{ | | style="text-align: center;" | 3 || {{JPN}} || || style="text-align: center;" | 1 || || style="text-align: center;" | 1 || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 4 || {{ | | style="text-align: center;" | 4 || {{VNM}} || || || style="text-align: center;" | 1 || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 5 || {{ | | style="text-align: center;" | 5 || {{AUS}} || || || style="text-align: center;" | 1 || || style="text-align: center;" | 1 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 6 || {{ | | style="text-align: center;" | 6 || {{ISR}} || || || || style="text-align: center;" | 1 || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 7 || {{ | | style="text-align: center;" | 7 || {{NLD}} || || || || || style="text-align: center;" | 1 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 8 || {{ | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 8 || {{DEU}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q3-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| {{KAZ}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q2-2023]])'' | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 10 || {{ | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 10 || {{THA}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 7<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q3-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | {{HUN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 7<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q2-2023]])'' | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 12 || {{ESP}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 8<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q3-2023]])'' | |||
|- | |||
| {{HRV}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 8<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q2-2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 14 || {{KOR}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 9<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q3-2023]])'' | |||
|- | |||
| {{PRT}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 9<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q2-2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 16 || {{CAN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 10<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q2-2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 17 || {{GRC}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 11<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q2-2023]])'' | |||
|} | |} | ||