2,899
edits
No edit summary |
|||
Line 242: | Line 242: | ||
| style="text-align: center;" | 1 || {{LBN}} || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || || || | | style="text-align: center;" | 1 || {{LBN}} || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 1 || {{DNK}} || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 3 || {{ | | style="text-align: center;" | 3 || {{NLD}} || style="text-align: center;" | 1 || || || || style="text-align: center;" | 1 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 4 || {{ | | style="text-align: center;" | 4 || {{JPN}} || || style="text-align: center;" | 1 || || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 5 || {{AUS}} || || || style="text-align: center;" | 1 || | | style="text-align: center;" | 5 || {{AUS}} || || || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 6 || {{ | | style="text-align: center;" | 6 || {{VNM}} || || || style="text-align: center;" | 1 || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 6 || {{GRC}} || || || style="text-align: center;" | 1 || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; | | style="text-align: center;" | 8 || {{ISR}} || || || || style="text-align: center;" | 1 || | ||
|- | |- | ||
| {{KAZ}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[ | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 9 || {{KAZ}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| {{DEU}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2023|Q3-2023]])'' | |||
|- | |- | ||
| {{HUN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 7<sup>th</sup> place ''([[ | | style="text-align: center;" rowspan="3" | 11 || {{HUN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 7<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| {{THA}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 7<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2023|Q3-2023]])'' | |||
|- | |- | ||
| {{ | | {{CHE}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 7<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q4-2023|Q4-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 14 || {{ | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 14 || {{ESP}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 8<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2023|Q3-2023]], [[Conquiz Tournaments Q4-2023|Q4-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{HRV}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 8<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 16 || {{ | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 16 || {{PRT}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | {{KOR}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2023|Q3-2023]])'' | ||
|- | |||
| {{CYP}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q4-2023|Q4-2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 19 || {{CAN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 10<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-2023]])'' | |||
|} | |} | ||
edits