3,352
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 50: | Line 50: | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |5 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" |5 | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |76 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" |76 | ||
|- | |||
! scope="row" style="text-align:center; background:;" |[[Worldvision Q1-2024|Q1-2024]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | | |||
|} | |} | ||
edits